Nazwa firmyDoradztwo Transportowe "Olender" inż. Sławomir Zelent
MiejscowośćGdynia, powiat Gdynia, woj. Pomorskie
UlicaPolska 41
Kod pocztowy81-334
Numer telefonu511 778 107
Numer faxu58 741 53 67
Adres strony WWWKontrolaitd.pl
KategorieTransport samochodowy
Opis firmyTransport rzeczy Transport drogowy rzeczy jest nie wątpliwie najbardziej popularnym transportem drogowym. Jednakże mimo, iż w teorii obowiązują w nim jednakowe akty prawne to w zależności od specyfiki transportu kierowcy inaczej planują przewóz ładunków. Niestety działalność w transporcie nie polega jedynie na wypełnieniu zaświadczenia o nieprowadzeniu i podaniu paru podstawowych praw związanych z ustawą o czasie pracy kierowców lub rozporządzeniem 561 2006. Głoszenie, iż jest to rozwiązanie problemów jest błędem i daje fałszywe złudzenie bezpieczeństwa do czasu kontroli. Jedynie znajomość praktycznej specyfiki poszczególnych rodzajów transportu pozwala właściwie przeprowadzać szkolenie i doradzać potencjalnym klientom jak właściwie wykonywać działalność transportową. , Transport osób Transport drogowy osób jest nie wątpliwie jednym z najbardziej specyficznych rodzajów transportu. Ze względu na zmiany jakie zaszły w prawodawstwie praktycznie zostały zmienione zasady jej wykonywania. Znajomość rozwiązań przez doradców które zostały przetestowane w praktyce pozwoli państwu na skupieniu się na kontrahentach a nie na problemach związanych aspektami prawnymi ustaw związanych z transportem. , Kontrola ITD Czasy w których kontrola kończyła się wyłącznie karą pieniężną i bardzo rzadko cofnięciem licencji minęły bezpowrotnie. W myśl nowych przepisów nie tylko karze się firmę ale można ukarać w niej poszczególnych pracowników wielokrotnym mandatem, a co gorsze odebraniem certyfikatu kompetencji zawodowych. Nie czekaj na kontrolę. z praktyki wiemy że na niektóre rzeczy jest za późno. Czas ma tutaj olbrzymie znaczenie. Szkolenia kierowców, inspekcja transportu drogowego, kary itd, ewidencja czasu pracy kierowców, rozliczanie czasu pracy kierowców, inspekcja transportu drogowego, PIP, BHP, kontrola itd, transport drogowy, doradztwo transportowe, inspekcja, prawo przewozowe, prawo transportowe, odwołanie od decyzji.

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie oraz oprogramowaniu, które umożliwiają szybką i efektywną pracę, ale gwarancją jakości naszej pracy i satysfakcji klientów jest wiedza i praktyka w Inspekcji Transportu Drogowego.

Oferujemy usługi związane z prowadzeniem działalności w zakresie transportu drogowego rzeczy i osób. Dzięki dogłębnej znajomości problematyki transportowej jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo w prowadzeniu działalności gospodarczej bez obawy utraty licencji transportu drogowego oraz nie narażając ich na straty finansowe.
Słowa kluczoweSzkolenia kierowców, Inspekcja transportu drogowego, Kary itd, Ewidencja czasu pracy kierowców, Rozliczanie czasu pracy kierowców, Pip, Bhp, Transport drogowy, Doradztwo transportowe, Olender, Gdańsk, Gdynia, Kontrole transportu drogowego, Itd, Audyty
Informacje o wizytówcenumer ID: 1666972; rejestracja: 29/11/2015; liczba odsłon: 89

Czytaj opinię (1)

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Doradztwo Transportowe "Olender" inż. Sławomir Zelent. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest cztery plus sześć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!